RSS
środa, 14 maja 2014

Nawet nie prowadząc dużej firmy każdy przedsiębiorca często wystawia faktury, a jest to czynność niewdzięczna i czasochłonna. Niezliczoną ilość razy należy się pomylić lub zgubić, zapomnieć. Moim zdaniem od początku warto zainwestować kilka setek w programy zajmujące się takimi rzeczami za nas - program do fakturowania, to podstawa, są jeszcze programy do prowadzenia ksiąg itd. Wszystko wydaje się konieczne i nie zastanawiamy się czy faktycznie trzeba robić to tak jak dotąd - po prostu tak jest, a z roku na rok udogodnień jest więcej, warto zorientować się w rynku i potestować, poszukać czegoś dobrego.

Ja korzystam z produktów firmy reset2 i bardzo sobie chwalę. Współpracują z mniej przyjemnymi programami zakupionymi wcześniej ;)

http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2faktury

13:19, techjacek
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 maja 2013
Już znalazłem słuchawki do biegania, teraz przyszedł czas na dyskretne słuchawki do słuchania muzyki z mojej Nokii. Jakoś tak się złożyło, że wybór padł również na Nokię :) Są to bardzo tanie słuchawki do zwykłego chodzonego słuchania dla mnie. Myślę, że w zupełności wystarczą. Przystosowane są do współpracy z telefonami poprzez dodatkowy przycisk służący do odbierania połączeń albo sterowania odtwarzaniem.
Zaczynam być zapalonym biegaczem, jeszcze nie czynnym, ale już zbierającym sprzęt :D W każdym razie jednym z tych sprzętów mają być słuchawki w których będzie się wygodnie biegało. Słuchawki powinny trzymać się dobrze na uszach/głowie i nie powinny być za bardzo wyczuwalne. Tak aby nie przeszkadzały w bieganiu.